Enerji Verimliliği Derneği Kocaeli Şubesi 2. Olağan Genel Kurulu’nu 24 Aralık 2016 Cumartesi günü dernek merkezinde gerçekleştirdi.
Kocaeli ilimizde Enerji Verimliliği bilincinin arttırılması için çalışmalar yapan Enerji Verimliliği Derneği Kocaeli Şubesi yeni yönetimini seçerek güven tazeledi. Bölgemizin güçlü isimleriyle yoluna devam ediyor.
 
Mevcut Başkan Güven Tazeledi
Genel Kurulda teşekkür konuşması yapan ve Yönetim Kurulu başkanlığına yeniden seçilen mevcut başkan Ali Fuat EYÜBOĞLU yapmış oldukları faaliyetlerden bahsederek yeni dönemde yeni yönetim kurulu ile daha aktif olarak faaliyet göstereceklerini belirterek “Gelişen dünya konjektöründe enerjinin ne kadar önemli olduğunu ve dışa bağımlılığın azaltılabilmesi için Enerji Verimliliği Derneği Genel Başkanı Sayın İbrahim ÇAĞLAR’ın gayretleriyle bakanlıklarımızla gerçekleştirmiş oldukları ortak projelerini ilimizde uygulayarak hem tasarruf hem de verimliliği arttırıcı projeleri vatandaşlarımıza anlatarak, Sanayi ve Ticaret odalarımızla işbirliği içerisinde sanayi kuruluşlarımıza tasarruf ve verimliliği arttırılması için yapılan projelere destek vermek için hazırız” dedi.
Enerji Verimliliği Derneği Yeni Yönetim Kurulu,
Ali Fuat Eyüboğlu, Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, GTÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Adem Kılıç, Ak parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, İzaydaş Genel Müdürü Muhammet Saraç, GEPOSB Bölge Müdürü İrfan Ayar, Ak parti il Yönetim Kurulu Üyesi Av. Emel Ceylan Balcıoğlu, Gebze Ticaret Odası Meclis Başkan Yardımcısı Yücel Yılmazel, Ticaret Odası Meclis Üyeleri Özcan Dal, Bayram Odabaşı, Orhan Erman, Fırtına Trabzonspor taraftar Derneği Başkanı Gökhan Altıntaş, Özel Yüzyıl Hastanesi Başhekimi Lütfi Çetinkaya ile Ali Canayakın, Av. Ahmet Özcan, Habib Karabacak, Tarık Ovacıklı, Emre Yıldız ve Umut Kozanoğlu’ndan oluştu.