Enerji Verimliliği Haftasında Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şubesinden Çeşitli Ziyaretler Gerçekleştirdi

 

Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Enerji Verimliliği Haftası etkinlikleri içerisinde Denizli Valisi Sayın Şükrü Kocatepe’yi ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Osman Zolan’ı makamlarında ziyaret etti.

 

Enerji Verimliliği hakkında farkındalık oluşturmak için çalışan ve bugüne kadar birçok etkinlikler gerçekleştiren Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şubesi, Enerji Verimliliği haftası çalışmalarına son hızla devam ediyor.

 

Enerji Verimliliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akgün ve Yönetim Kurulu Üyeleri Denizli’nin idari amirlerine ziyaretlerde bulunarak, dernek çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler vererek ilimiz için yapılacak tasarruflardan bahsettiler.

 

Enerji Verimliliğinin günümüzün her anında uygulanması gerektiğini belirten Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şube Başkanı Mehmet Akgün; “ Enerji verimliliği yılda bir hafta değil her gün hatırlanmalı. Biz dernek olarak Enerji Verimliliği konusunda üstümüze düşen görevi yerine getiriyoruz. Kamu kurum ve kuruluşlarımızın da desteği ile başarılı çalışmalara imza atacağız” dedi.

 

Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şubesinin ziyaretlerinden duydukları memnuniyetlerini dile getiren Denizli Valisi Sayın Şükrü Kocatepe ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, enerji verimliliği konusunda yapılacak olan her projede derneğe yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklarını belirttiler.

 

Ziyaret Sonunda Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şubesi Vali Şükrü Kocatepe’ye derneğin Onur Kurulu Üyelik belgesini takdim etti.