Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şubesinden Üyelerine Ziyaretler

 

Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şubesi üye kazanımlarını arttırmak ve üyelerine dernek faaliyetleri konusunda bilinçlendirmek amacı ile ziyaretler gerçekleştiriyor.

 

Denizli Şubesi her geçen gün üye sayısını arttırarak dernek çalışmalarına hızla devam ettiriyor. Gerçekleştirdikleri ziyaretler ile üyelerine enerji verimliliği konusunda bilgi veren yönetim kurulu üyeleri aynı zamanda farklı sektörlerin enerji konusunda sorunlarını da dinleyerek çözüm önerilende bulunuyor.

 

Ziyaretlerini tüm üyelerine gerçekleştireceklerini belirten Enerji Verimliliği Denizli Şube Başkanı Mehmet Akgün; “ ziyaretlerimiz sayesinde üyelerimizi daha yakından tanımış oluyor ve enerji verimliliği konusundaki görüşlerini dinliyoruz. Enerji konusunda her sektörün farklı sorunları var. Biz gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde bunları not alarak dernek çalışmalarımızda projeler oluşturuyor çözümler üretmeye çalışıyoruz” dedi.

 

Yapılan ziyaretlerden oldukça memnun olduklarını dile getiren üyeler; Enerji Verimliliği Derneğine üye olarak sosyal sorumluluklarını yerine getirmenin huzuru içerisinde olduklarını belirttiler.