Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şubesi Denib Başkanı ve aynı zamanda Denizli Tüccar ve Sanayici İşadamları Platformu Başkanı Süleyman Kocasert’i Denib’teki makamında ziyaret etti.
 
Enerji Verimliliği ile ilgili son günlerde ziyaretlelerini sıklaştıran Enerji Verimliliği Derneği Enerjinin verimli kullanılması için kamudan özel sektöre her alanda yeni projeler üretmek için çalışıyor.
 
Dernek yönetiminin Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan ziyaretinde başkanın “Enerji Verimliliği Derneğinin mutlaka Denizli Tüccar ve Sanayici İşadamları Paltformunda olmalı” sözünün arkasından platform başkanı Süleyman Kocasert ile görüştü.
 
Ziyarette Enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji kaynakları ile ilgili ilimizde yeni projelerinin olduğunu kaydeden Başkan Mehmet Akgün; “ Denizlimizin sanayi bakımından ne kadar gelişmiş olduğu her yıl yaptığımız ihracat kayıtlarında belli. Bu kadar büyük ihracat kaydı olan bir ilin otomatik olarak enerji tüketimide fazla olacaktır. Biz Enerji verimliliği derneği olarak sanayicilerimizin en büyük maliyeti olan enerji faturalarının düşürülmesi için çalışmalar yürütüyor projeler üretiyoruz. Denizli Tüccar ve Sanayici İşadamları platformunda yer alarak bu çalışmalarımızı sanayicilerimize daha kolay iletecek ve daha güzel sonuçlar alacağımıza inanıyorum” dedi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Denib ve Denizli Tüccar ve Sanayici İşadamları Platformu Başkanı Süleyman Kocasert ; “ Enerji Verimliliği Derneği olarak çalışmalarınızı takdir ediyorum. Platformda sizlerinde bizlerle birlikte olması çalışmalarıza güç katacaktır. Enerji için artık Dünyamızda savaşlar çıkmakta. Bizlerde ülkemizi ve geleceğimizi düşünerek enerji kaynaklarımız ve yenilenebilir enerji kaynakları konusunda elimizden geleni yapacağız” dedi.