ENERJİ VERİMLİLİĞİ DERNEĞİNDEN ANLAMLI ZİYARETLER

 

Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şubesi Türkiye genelinde gerçekleştirdiği Üniversiteler Arası Enerji Verimliliği Proje Yarışmasında kendilerine destek olan kurumları unutmadı.

Gerçekleştirdiği etkinlikler ve ziyaretler ile Enerji Verimliliği konusunda ilimizde farkındalık oluşturmayı başaran Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şubesi projelerinde kendilerine destek olan kurum ve kuruluşlara yönetim kurulu olarak teşekkür ziyaretlerinde bulundu.

Son olarak Türkiye genelinde Üniversiteler Arası Enerji Verimliliği Proje Yarışması gerçekleştiren dernek; projede kendilerine destek olan Denizli Valisi Şükrü Kocatepe’yi, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Hüseyin Bağcı’yı, Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer’i ve Aydem Edaş Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı’yı makamlarında ziyaret ederek isimlerine DOÇEV Hatıra Ormanında diktirilen ağaç fidanlarının sertifikalarını takdim ettiler.

Ziyaretleri gerçekleştiren Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şube Başkanı Mehmet Akgün, 2. Başkan Doç.Dr. Mahmud Güngör ve Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Kaygın, Civan Sözkesen ve Meriç Ger; ilimizde ki kurum ve kuruluşların Enerji verimliliği konusunda derneklerine vermiş oldukları desteklerden dolayı çok memnun olduklarını belirttiler. Dernek Başkanı Akgün; “ kurulduğumuz günden bu yana özel ve resmi tüm kurum ve kuruluşlarımızın da desteği ile ilimizde Enerji Verimliliği konusunda farkındalık oluşturarark toplumumuzun bu konuda bilinçlenmesini sağladık. Ben şahsım ve dernek yönetim kurulum adına projelerimizde bize destek olan Denizli Valiliğine, Pamukkale Üniversitesine, Ticaret Odasına ve Aydem Edaş’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

Gerçekleştirilen ziyaretten ve isimlerine diktirilen ağaç fidanlarından çok memnun olduklarını dile getiren kurum yöneticileri, Enerji Verimliliği konusunda üstlerine düşen her görevi yerine getirmekten mutluluk duyacaklarını ve böylesine önemli bir konuda desteklerinin her zaman devam edeceğini belirttiler