İstanbul Ticaret Odası ve Enerji Verimliliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar'dan ,Terör Saldırlarına Karşı Kol Kola Yürüyüş

İstanbul Ticaret Odası, Beşiktaş'ta futbol taraftarları ve güvenlik güçlerini hedef alan alçak saldırıya tepki göstermek amacıyla ellerinde Türk bayrağımızla Dolmabahçe Camii önünde toplanarak vatandaşlarla 'birlik yürüyüşü' gerçekleştirdi.
 
İstanbul Ticaret Odası ve Enerji Verimliliği Derneği  Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar yaptığı açıklamada şunları söyledi:
 
"Türkiye yurtiçinde ve yurtdışında teröre karşı dünyada eşi benzeri görülmemiş bir mücadele veriyor. Terör örgütü PKK'nın belinin kırıldığı, DAEŞ ve benzeri örgütlerin köşeye sıkıştığı bir dönemde gerçekleşen bu hain saldırı terörle mücadelemizdeki kararlılığımıza gölge düşüremeyecektir.
 
Türk milleti ülkemizin huzuruna kasteden bu caniler karşısında "tek yürek" olmuştur. Bu dayanışma geçmişte olduğu gibi bugün de Türkiye Cumhuriyeti Devletini ayakta tutacak, vatanımızı terör belasından kurtaracaktır.
 
Biz iş alemi olarak sonuna kadar devletimizin ve güvenlik güçlerimizin arkasında, aziz Türk milletiyle birlikteyiz."